Kursy okulistyczne

Zapraszamy na konferencję

Program naszej konferencji ukierunkowany jest na zdobycie wiedzy, którą trudno znaleźć w książkach lub zdobyć w trakcie pracy na oddziale. Prowadzący, których doskonale znacie z kursów serii Prosto w Oczy, a także inni wybitni specjaliści, podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami z wieloletniej pracy zawodowej i wskażą Wam ścieżki rozwoju, które warto obrać na starcie swojej kariery okulistycznej.

 

Poznaj ofertę kursów okulistycznych

Kurs stacjonarny

12 marca 2022
Praktyczny kurs “Angio-OCT” wprowadzi cię w tajniki diagnostyki przy pomocy tego zaawansowanego i powszechnego w okulistyce badania. Kurs pozwoli Ci lepiej zrozumieć to co widzisz na obrazach OCT i angio-OCT, jakie znaczenie praktyczne mają omawiane patologie i pozwoli Ci przekuć tę wiedzę na odpowiednią terapię dla Twoje pacjenta.
PRZEJDŹ >

Kurs online

wiosna 2022
Praktyczny kurs Okulista na dyżurze jest szkoleniem z serii Prosto w Oczy skierowanym szczególnie dla rezydentów okulistyki, którzy planują rozpocząć lub rozpoczęli samodzielne dyżurowanie i chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu stanów nagłych w okulistyce.
PRZEJDŹ >

Kurs stacjonarny

wiosna 2022
Praktyczny kurs plastyki powiek na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym pozwoli uczestnikom nabyć umiejętności niezbędnych do rozpoczęcia samodzielnej przygody z zabiegami z zakresu blefaroplastyki.
PRZEJDŹ >

Kurs stacjonarny

wiosna 2022
Praktyczny kurs “Akcja refrakcja” dedykowany jest przede wszystkim lekarzom w trakcie specjalizacji z okulistyki oraz optometrystom, którzy chcą podnieść swoje umiejętności praktyczne dotyczące okulistyki oraz korekcji wad refrakcji. Jest to część serii okulistycznych kursów „Prosto w oczy”.
PRZEJDŹ >

Kurs stacjonarny

Wiosna 2022
Praktyczny kurs USG oka i oczodołu na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym pozwoli uczestnikom na nabycie umiejętności niezbędnych dla każdego lekarza okulisty. Szkolenie skierowane jest w szczególności do lekarzy w trakcie specjalizacji z okulistyki jak i do studentów, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z okulistyką.
PRZEJDŹ >

Kurs online

12 marca 2022
Okulista w poradni to kurs dedykowany lekarzom okulistom, którzy planują rozpocząć pracę w poradni specjalistycznej. Potężna porcja praktycznej wiedzy oraz materiałów szkoleniowych, które przekażemy Ci w trakcie kursu, pozwoli bezstresowo i pewnie stawiać pierwsze kroki w poradni okulistycznej.
PRZEJDŹ >

Kurs stacjonarny

26 marca 2022
Kurs “Jaskra bez tajemnic” powstał z myślą o wszystkich lekarzach okulistach, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu jaskry, która stanowi jedną z głównych przyczyn upośledzenia widzenia w krajach rozwiniętych.
PRZEJDŹ >
Lista rezerwowa Poinformujemy Cię, gdy znów będziemy mieli miejsca na kursie! :)